EuroContest - Eurovize, Eurovision a jejich zprávy
A+ R A-
14 Zář

Pastora Soler vydala dlouho očekávané album "Conóceme"

Rate this item
(27 votes)

Španělská zpěvačka Pastora Soler, která se velmi úspěšně prezentovala Evropě na Eurovision Song Contest 2012, vydala své dlouho očekáváné album. Deska "Conóceme" je již desátým studiovým albem, které v uvedení doprovodil úspěšný pilotní singl "Te despertarté".

Španělsko 2012

Pastora Soler
"Quédate conmigo (Stay With Me)"

Pořadí výstupu ve finále:
Umístění ve finále:
Hlasovací právo:
19.
10. / 97 b.
1. semifinále

Prezentace soutěžní písně:

Pastora Soler se v roce 2012 stala interně zvolenou reprezentantkou Španělska na Eurovizi, kde soutěžila s písní "Quédate Conmigo (Stay With Me)". Díky své baladě ve španělštině dokázala Evropu a její diváky okouzlit natolik, že se umístila na 10. místě ve finále soutěže, kam byla automaticky nominována.

Soutěžní eurosong "Quédate conmigo" složilo duo Tony Sánchez-Ohlsson a Thomas G:Son, který se mimo jiné podílel i na vítězném eurosongu "Euphoria" od zpěvačky Loreen. Tony Sánchez-Ohlsson se však stal hlavním autorem celého alba "Conóceme", pro nějž Pastora Soler získala inspiraci právě na Eurovizi.

Přestože je Tony Sánchez-Ohlsson jednou z hlavních tváří, není autorem všech písní. Na několika písních se podílela i sama zpěvačka. Jak sama Pastora prozradila, inspiraci k albu dostala během svého pobytu v Baku, kde soutěžila na Eurovizi. Deska "Conoceme" je však jednotným výpravným příběhem rozděleným do skladeb, kdy například skladba "Si vuelvo empezar" je věnována zpěvaččině manželovi, "Fuimos" je písní o ztracené lásce a naopak skladba "Madre" je poctou všem matkám.

Album "Conóceme" bylo uvolněno do prodeje 10. září 2013 ve Španělsku a okamžitě atakovalo nejvyšší příčky iTunes chart. V sekci pop se stalo nejprodávanějším a v žebříčku, který je zaměřen na prodej alb ve Španělsku se usadil na 2. místě.

Úspěch alba předpovídal již skvělý start pilotního singlu "Te Despertaré“, který Pastora Soler uvolnila ve druhé polovině července.

Tracklist alba "Conoceme" od Pastory Soler:
01. Te despertarté
02. Espérame
03. Vive
04. Fuimos
05. Conóceme
06. Pasa la vida
07. Cambiando
08. Te voy a recordar así
09. No me rendiré
10. Si vuelvo a empezar
11. Madre


Related Video

Pastora Soler - Te despertaré (videoclip oficial)
blog comments powered by Disqus